Categoria de producte

Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

Sintonitzable DWDM SFP +

Transceptor sintonitzable DWDM SFP + de ZKTel és plenament acomodatici a SFP + MSA. Suporta 50GHz DWDM 10Gb/s SONET/SDH, Ethernet Gigamica 10 i 10 Gigabit Fibre Channel aplicacions sobre fibra sense compensació de dispersió. Diagnosis Digitals funcions estan disponibles mitjançant una interfície en sèrie 2-filferro,...

Xateja ara

Detalls del producte

Transceptor sintonitzable DWDM SFP + de ZKTel és plenament acomodatici a SFP + MSA. Suporta 50GHz DWDM 10Gb/s SONET/SDH, Ethernet Gigamica 10 i 10 Gigabit Fibre Channel aplicacions sobre fibra sense compensació de dispersió. Diagnosis Digitals funcions estan disponibles mitjançant una interfície serial en 2-fil, com s'especifica en l'SFP + MSA i MSA 8472 de SFF.


Característiques:
• Compatible amb SFF 8431 59 8432 59 8472 MSA
• C-banda de longituds d'ona (amb la quadrícula de GHz DWDM UIT 50)
• Taxes de dades: 8,5-11,35 Gbps
• Pressupost 14dB o 22dB les opcions de poder
• Calenta canviar SFP petjada dúplex LC Connector interfície
• Classe 1 FDA i làser IEC60825-1 seguretat acomodatici
• Funcionament cas temperatura: -5 ~ + 70℃

Aplicacions:
• 10 Gbps Ethernet amb/sense FEC
• 8.5 Gbps Fibre Channel
• 10 Gbps canal de fibra amb/sense FEC
• SONET OC-192/STM-64 amb/sense FEC


Cap part

Descripció

ZD7L409-DCL

Sintonitzable DWDM SFP + 40KM/10g/DDM/0-70C/LC

ZD7O809-DCL

Sintonitzable DWDM SFP + / 80KM / 10G/DDM/0-70C/LC


image003.png

Hot Tags: sintonitzable DWDM SFP +, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, preus més baixos

Investigació

Productes relacionats