Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

Transceptor SFF

ZKTel és un excel·lent fabricant i proveïdor de transceptors SFF a la Xina. La nostra fàbrica ofereix transceiver SFF de baix preu. Benvingut a contactar amb nosaltres per a serveis a l'engròs.
Eoptolink small form-factor (SFF) és un transceptor òptic compacte utilitzat en comunicacions òptiques tant per a aplicacions de telecomunicacions com de comunicacions de dades. És un format popular de la indústria suportat per diversos proveïdors de components de fibra òptica. Els transceptors SFF estan dissenyats per donar suport a SONET / SDH, Gigabit Ethernet, Fibre Channel i altres estàndards de comunicació. Els transceptors SFF estan disponibles amb diferents tipus de transmissors i receptors, permetent als usuaris seleccionar el transceptor adequat per a cada enllaç per proporcionar l’abast òptic necessari sobre el tipus de fibra òptica disponible (per exemple, fibra multi-mode o fibra monomode). Els mòduls SFF òptics estan comunament disponibles en quatre categories diferents: 850 nm (SX), 1310 nm (LX), 1550 nm (ZX), CWDM, versions WDM / BiDi, compatibles amb STM-1 / OC-3, STM-4 / OC-12 i STM-16 / OC-48, 100BASE i 1000BASE, Fibre Channel 4x / 2x / 1x, transceptor CWDM de 18 ones de longitud que compleix la norma ITU-T G.694.2. Compleix RoHS.
Casa Pàgina anterior 12 Pàgina següent L'última pàgina 1/2
Som coneguts com un dels principals fabricants i proveïdors de transceptors SFF a la Xina pels nostres productes de qualitat i un bon servei. Si us plau, no dubteu a transceiver SFF de qualitat a l'engròs a la nostra fàbrica.