Categoria de producte

Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

P2P OSA-40℃-85℃ 155M

P2P OSA-40℃-85℃ 155M

P2P BiDi OSA -40-85 Celsius 155 M

Xateja ara

Detalls del producte

P2P BiDi OSA -40-85 Celsius 155 M

General
La BOSA s'utilitza per 1550nm Rx Tx/1310nm 155Mbps/155Mbps Diplexer mòdul òpticBOSA consisteix en 1550 nm multi-quantum-ben estructurada FP Díode làser, un receptor digital 1310 nmintegrada per un filtre WDM.


Característiques del producte
Enllaços de dades bidireccional fibra individual amb simètric.
FP 1550nm làser díode com a transmissor de 155Mb/s.
PD 1310nm amb TIA i 155Mb/s lloc auricular amplificador.
Paquet de fibra monomode amb SC Receptacle.
Kink lliure P-jo característiques amb una elevada pèrdua de retorn.
RoHS Acomodatici i sense plom.
Excel lent fiabilitat
Temperatura d'operació:-40℃ ~ 85℃


Producte d'aplicacions
Coneix IEEE802.3ah 100Base-BX20.
ITU-T G.957.


Hot Tags: P2P OSA-40℃-85℃ 155M, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, preu a l'engròs, baix

Investigació

Productes relacionats