Categoria de producte

Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

GPON Stick SFP ONU

GPON Stick SFP ONU

Transceptor ONU GPON Stick SFP

Xateja ara

Detalls del producte

General:

El ZP5342034-SES de ZKTel és un pal de GPON que compleix completament amb l'estructura SFP MSA,

oferint als clients una gran comoditat per actualitzar el port de pujada dels seus dispositius des del

Legacy Ethernet a GPON ample de banda alt actualitzat.

El botó GPON integra un GPON MAC i un altre Ethernet MAC, no requereix cap tipus de suport extern

GPON ONU per a l'actualització.


Característiques del producte:

GPON ONU a l'estructura SFP MSA

Ascens de 1.244Gbps / 2.488Gbps de baixada GPON

Recipient bidireccional de fibra única, suport SC / UPC o SC / APC

1310nm mode de ràfega DFB transmissor / 1490nm mode continu del receptor APD

Construït en funcions de diagnòstic digital (SFF-8472)

Suport el mode SGMII o 1000BASE-X en el dit daurat

Una única font d'alimentació de 3.3V.

Suport a la recepció de la interrupció de Dying Gasp des de Host, i informes a OLT

-40 a 60 ℃ temperatura ambient operativa (sense ventilador)


Hot Tags: GPON stick SFP ONU, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, de baix preu

Investigació

Productes relacionats