Categoria de producte

Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

GPON OLT Class C + SFP

GPON OLT Class C + SFP

Les xarxes òptiques passives de Gigabit (GPON) són les principals tecnologies que s'utilitzen en les implementacions de FTTx (FTTH). PON és diferent d'altres topologies de xarxa òptica ja que es tracta d'una topologia Point to Multi-Point (P2MP). Des del terminal de línia òptica (CO) de l'oficina central (OLT, amb transceptor / mòdul SFP GPON), una sola cadena de fibra surt a un divisor òptic passiu on el seu senyal es multiplica a 64 (128) línies diferents. Els senyals de transmissió i recepció operen en diferents longituds d'ona que permeten un funcionament bidireccional sobre una única fibra. Tot el que es transmet des de l'OLT es transmet a totes les 32 línies. Correspon al sistema del client (Unitat de xarxa òptica - ONU) per determinar quins paquets són per a aquest client. Es descarten tots els altres paquets. Els estàndards actuals de PON han definit les taxes de dades descendents fins a 2.5Gbps.

Xateja ara

Detalls del producte

Les xarxes òptiques passives de Gigabit (GPON) són les principals tecnologies que s'utilitzen en les implementacions de FTTx (FTTH). PON és diferent d'altres topologies de xarxa òptica ja que es tracta d'una topologia Point to Multi-Point (P2MP). Des del terminal de línia òptica (CO) de l'oficina central (OLT, amb transceptor / mòdul SFP GPON), una sola cadena de fibra surt a un divisor òptic passiu on el seu senyal es multiplica a 64 (128) línies diferents. Els senyals de transmissió i recepció operen en diferents longituds d'ona que permeten un funcionament bidireccional sobre una única fibra. Tot el que es transmet des de l'OLT es transmet a totes les 32 línies. Correspon al sistema del client (Unitat de xarxa òptica - ONU) per determinar quins paquets són per a aquest client. Es descarten tots els altres paquets. Els estàndards actuals de PON han definit les taxes de dades descendents fins a 2.5Gbps.


Característiques:

SFP amb SC / PC Connector Transceiver

1490 nm DFB Tx amb aïllament

1310 nm APD Rx

Diagnòstic digital SFF-8472 Compleix

Transmissió en mode continu de 2488 Mbps

Receptor de mode de ràfew de 1244 Mbps. Velocitat de dades

Detecció de mode RX Fast Burst Mode

Proporcioneu una funció RSSI ràpida

Temperatura de funcionament de la caixa: -40 ~ 85 ° C

Pressupost d'enllaç de la classe C +

Complir amb la UIT-T G984.2 Modificació 1

Compleix la directiva RoHS (2002/95 / CE)


Hot Tags: GPON OLT classe C + SFP, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, de baix preu

Investigació

Productes relacionats