Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

CFP2

ZKTel és un dels principals fabricants i proveïdors CFP2 a la Xina. La nostra fàbrica ofereix la bona qualitat CFP2 que es fabrica a la Xina amb preus baixos. No dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres.
El transceptor CFP s'especifica mitjançant un acord multi-font (MSA) entre els fabricants competidors. La PCP va ser dissenyada després de la interfície del transceptor (SPP) que es podia connectar de petit format, però és significativament més gran per suportar 100 Gbit / s. Mentre que la connexió elèctrica d’una PCP utilitza carrils de 10 × 10 Gbit / s en cada sentit (RX, TX), la connexió òptica pot suportar variants de 10 × 10 Gbit / si 4 × 25 Gbit / s d’interconnexions de 100 Gbit / s. (normalment es refereix a 100GBASE-SR10 en 100 metres de longitud MMF, 100GBASE-LR10 i 100GBASE-LR4 en un abast SMF de 10 km, i 100GBASE-ER10 i 100GBASE-ER4 a 40 km SMF).
  • 100G CFP2 LR410km

    100G CFP2 LR410km

    100G CFP2 LR4 Transceptor òptic a 10 km

    See More
  • Transceptor 100G CFP2

    Transceptor 100G CFP2

    El transceptor CFG2 100G està dissenyat per a ser utilitzat en interfícies de clients OTN de 100 Gigabit Ethernet i...

    See More
  • 100G CFP2 LR4 10km

    100G CFP2 LR4 10km

    El transceptor òptic ZKTel 100 G CFP2 LR4 és un transceptor òptic de duplex complet i fotònic integrat que proporciona...

    See More
  • Transceptor òptic CFP2

    Transceptor òptic CFP2

    El transceptor òptic CFP2 de ZKTel està dissenyat per al seu ús en interfícies client de 100 Gigabit Ethernet i...

    See More
  • Transceptor CFP2

    Transceptor CFP2

    Mòduls de transceptor òptic de CFP/CFP2/CFP4 de ZKTel estan dissenyats per a ús en 100 Gigabit Ethernet i 10x11.2G OTN client...

    See More
  • Mòdul CFP2

    Mòdul CFP2

    Els mòduls de transceptor òptic CFP / CFP2 / CFP4 de ZKTel estan dissenyats per a ser utilitzats en interfícies client...

    See More
  • 100G CFP2 LR4 10Km

    100G CFP2 LR4 10Km

    100G CFP2 LR4 10Km El transceptor òptic de 100G CFP2 LR4 de ZKTel és un transceptor òptic integrat fotònic complet que...

    See More
  • 100G CFP2 ER4

    100G CFP2 ER4

    CFP2 ER4 al 100g CFP2 ER4 òptic transmissor-receptor integra la transmetre i rebre camí a un mòdul. Al vessant de transmissió,...

    See More
  • 100G CFP2 LR4

    100G CFP2 LR4

    El transceptor òptic CFP2 LR4 de 100G CFP2 LR4 és un transceptor òptic integrat fotònic complet que proporciona un...

    See More
  • 100G CFP2 SR4

    100G CFP2 SR4

    Mòduls de transceptor òptic de CFP/CFP2/CFP4 de ZKTel estan dissenyats per a ús en 100 Gigabit Ethernet i 10x11.2G OTN client...

    See More
  • 100G CFP2

    100G CFP2

    Els mòduls de transceptor òptic CFP / CFP2 / CFP4 de ZKTel estan dissenyats per a ser utilitzats en interfícies client...

    See More
Som coneguts com un dels principals fabricants i proveïdors de PCP2 a la Xina pels nostres productes de qualitat i un bon servei. Si us plau, no dubteu a obtenir una qualitat majorista de la nostra fàbrica a partir de la qualitat de venda a l'engròs CFP2.