Categoria de producte

Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

622M 2 * 5 SFF SMF LC

622M 2 * 5 SFF SMF LC

622Mbps 2 * 5 SFF SMF Duplex LC

Xateja ara

Detalls del producte

622Mbps 2 * 5 SFF SMF Duplex LC

Característiques del producte
Transceptor LC Duplex Dual Mode SFF
Indústria estàndard petjada de 2 * 5 amb receptor LC
Compleix amb SFF MSA-2000
Transmissor 1310nm FP Làser i receptor PIN + TIA
Subministrament d'alimentació senzilla +3.3
LVPECL Entrades i sortides diferencials
La sortida de detecció de senyal LVPECL o LVTTL és opcional
Compleix amb Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
Taxa de dades típica de 622Mbps
Alcance màxim 20 km amb fibra de mode individual

Hot Tags: 622M 2 * 5 SFF SMF LC, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, de baix preu

Investigació

Productes relacionats