Categoria de producte

Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

6.4 G SFP + 850nm MM LC

6.4 G SFP + 850nm MM LC

6.4Gbps doble fibra SFP + 850nm MM LC

Xateja ara

Detalls del producte

6.4Gbps doble fibra SFP + 850nm MM LC

General
Els productes són acomodaticis amb el petit formulari - Factor Pluggable (SFP) multifont acord (MSA) i SFF-8472. Les funcions de control Digital diagnòstic com es descriu a SFF-8472 són proporcionats mitjançant una interfície serial I2C. El diagrama de blocs de transceptor es mostra com sota Fig 1.

El mòdul proporciona informació diagnòstica digital de les seves condicions de funcionament i estat, incloent transmetre poder, làser biaix, potència òptica d'entrada de receptor, mòdul de temperatura i voltatge. Calibratge i alarma/avís llindar dades estan escrites i emmagatzemats en memòria interna (EEPROM). El mapa de memòria és compatible amb SFF-8472, com es mostra a la Fig. 2. Les dades de diagnòstic són crua A/D valors i ha de ser convertit a les unitats de món real utilitzant les constants de calibratge emmagatzemats en localitzacions 56-95 EEPROM a A2h.

Característiques del producte
Fins a enllaços de dades 6.4 Gb/s amb DDM
VSCEL emissor i el detector de foto PIN
Distància fins als 300 metres amb MMF
Recinte de metall, per a EMI inferior
Interfície de elèctric acomodatici a SFF-8431
2-interfície per a la gestió
Especificacions acomodaticis amb SFF 8472
3.3V sola alimentació
Cas de gamma de temperatura operativa: 0° C a + 70 aproximat un ° C o -40 a 85 º C

Hot Tags: 6.4 G SFP + 850nm MM LC, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, preu a l'engròs, baix

Investigació

Productes relacionats