Categoria de producte

Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

4.25G 2 * 7 SFF MM LC

4.25G 2 * 7 SFF MM LC

4.25Gbps 2 * 7 SFF multimèdia Duplex LC

Xateja ara

Detalls del producte

4.25Gbps 2 * 7 SFF multimèdia Duplex LC

Característiques del producte:

Transceptor LC de doble cara multimodal SFF

Indústria estàndard 2 * 7 petjada amb receptacle LC

Compleix amb SFF MSA-2000

Transmissor 850nm VCSEL làser i receptor PIN + TIA

Subministrament d'alimentació senzilla +3.3

LVPECL Entrades i sortides diferencials

La sortida de detecció de senyal LVPECL o LVTTL és opcional

Compleix amb Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE

La velocitat de dades típica de 4.25Gbps pot baixar a 2.125Gbps, 1.0625Gbps

Abast màxim 150m amb MMF 50um i 70m amb 62.5um MMF a velocitat de dades de 4.25Gbps

RoHS 6 compatible


Hot Tags: 4.25G 2 * 7 SFF MM LC, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, de baix preu

Investigació

Productes relacionats