Categoria de producte

Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

3.125G 80km CWDM SFP

3.125G 80km CWDM SFP

3.125Gbps 80km CWDM SFP Single Mode LC

Xateja ara

Detalls del producte

3.125Gbps 80km CWDM SFP Single Mode LC

General

Els transceptors SFP es componen de tres seccions: un transmissor làser DFB CWDM sense coure, un fotodíode APD integrat amb una unitat de control preamplificador de trans-impedància (TIA) i MCU. Els productes són compatibles amb l'Acord amb múltiples fonts (MSF) Small-Form Factor Plugable (SFP) i SFF-8472. Les funcions de monitoratge de diagnòstic digital tal com es descriu a la SFF-8472 es proporcionen a través d'una interfície sèrie I2C. El diagrama del bloc de transceptor es mostra a continuació de la figura 1.

image.png

El mòdul proporciona informació de diagnòstic digital sobre les seves condicions i estat de funcionament, incloent-hi la potència transmissora, el biaix làser, la potència òptica d'entrada del receptor, la temperatura del mòdul i la tensió d'alimentació. Les dades de calibratge i llindar d'alarma / advertència s'escriuen i emmagatzemen en la memòria interna (EEPROM). El mapa de la memòria és compatible amb SFF-8472, tal com es mostra a la figura 2. Les dades de diagnòstic són valors A / D bruts i s'han de convertir a unitats del món real utilitzant constants de calibratge emmagatzemades a les ubicacions EEPROM 56-95 a A2h.

image.png

Característiques del producte:

  • Hi ha 18 longituds d'ona CWDM disponibles

  • Transmissor de mode únic de LC SFP

  • Compleix amb SFP MSA i SFF-8472 amb receptacle LC

  • Enganxable en calent

  • Subministrament d'alimentació senzilla +3.3

  • Compleix amb Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE

  • Fins a 3.125 Gbps enllaços de dades

  • Alcance màxim a 80 km

  • Compliment de RoHS-6


Aplicacions del producte:

  • Canal de fibra

  • SDH STM-16 o SONET OC-48

Hot Tags: 3.125G 80km CWDM SFP, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, de baix preu

Investigació

Productes relacionats