Categoria de producte

Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

10Gb/s SFP + 850nm 300m

10Gb/s SFP + 850nm 300m

10Gb/s SFP + 850nm 300m

Xateja ara

Detalls del producte

10Gb/s SFP + 850nm 300m

General
WALKIES òptics de ZD7AM39-DCL de ZKTel estan dissenyats per a interfícies òptica en sèrie de 10Gb/s per a teleinformàtiques amb fibra multimode (MMF). El transmissor-receptor pot donar suport 1,25 Gb/s a 11.1 Gb/s. Els dissenys transceptor són optimitzada d'alt rendiment i rendible de subministrar als clients les millors solucions per a aplicacions datacom i emmagatzematge.


Característiques del producte

Calenta pluggable
Serial interfície òptica 10Gb/s
VCSEL 850nm LD per al transmissor i PIN de l'auricular
Fins a 300m en 50/125um MMF(2000MHZ.KM)
Acomodatici amb SFP + MSA
Paquet SFP MSA amb connector LC dúplex
Interfície digital diagnòstic
EMI molt baix i excel·lent ESD protecció
Marge de transmissió altes
+ 3.3V individual d'alimentació
Per sota<1w power="">
Interfície mecànica SFP
Gamma àmplia proporció de dades


Hot Tags: 10Gb/s SFP + 850nm 300m, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, preu a l'engròs, baix

Investigació

Productes relacionats