Categoria de producte

Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

10Gb / s SFP + 1310nm 20km

10Gb / s SFP + 1310nm 20km

10Gb / s SFP + 1310nm 20km

Xateja ara

Detalls del producte

10GbPs SFP + 1310nm 20km

General
Els transceptors òptics ZD7D209-DxL de ZKTel estan dissenyats per a interfícies òptiques seriades de 10Gb / s per a telecomunicacions i datacom amb fibra de mode individual (SMF). El transceptor pot suportar 1.063Gb / s a 11.3Gb / s. Els dissenys de transceptors estan optimitzats per a un alt rendiment i rendible per oferir als clients les millors solucions per a les telecomunicacions.


Característiques del producte
Paquet SFP MSA amb connector LC dúplex
DFB 1310nm LD per al transmissor i el PIN del receptor
Molt baix EMI i excel·lent protecció per ESD
Interfície del monitor de diagnòstic digital
Enganxable en calent
Interfície òptica sèrie de 1.063Gb / s a 11.3Gb / s
Distància fins a 20 km
Compleix amb SFP + MSA
Marge de transmissió alta
+ Font d'alimentació única de 3.3V
Menys <1w de="" consum="">
Interfície mecànica SFP

Hot Tags: 10Gb / s SFP + 1310nm 20km, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, de baix preu

Investigació

Productes relacionats