Categoria de producte

Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

10Gb / s SFP + 1310nm a 1,4 km

10Gb / s SFP + 1310nm a 1,4 km

10Gb / s SFP + 1310nm a 1,4 km

Xateja ara

Detalls del producte

10Gb / s SFP + 1310nm a 1,4 km

Característiques del producte
Suport 10GBASE-LR / LW i l'aplicació Center de dades
Transmissió de fins a 1.4 km en SMF
1310nm làser FP i receptor PIN
Interfície elèctrica d'alta velocitat SFI
Interfície de 2 fils amb monitoratge diari digital integrat
Paquet SFP + MSA amb connector LC dúplex

Font d'alimentació simple + 3.3V
Consum d'energia inferior a 1 W
Temperatura de funcionament del cas: 0 ~ + 70 ° C / -40 ~ + 85 ° C


Hot Tags: 10Gb / s SFP + 1310nm 1.4km, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, de baix preu

Investigació

Productes relacionats