Categoria de producte

Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

10G XFP 300m MM LC

10G XFP 300m MM LC

10G Fibra Dual XFP 300m MM LC

Xateja ara

Detalls del producte

10Gbase Dual Fiber XFP 300m MM LC

General
El ZD6AM39-DxL és compatible amb l'Acord de Font Multiblegable de Factor de Forma Petit (XFP) de 10G (MSF). Ofereix avantatges de cost, actualització i fiabilitat del sistema que abans no estaven disponibles en virtut de ser connectats en calent. El ZD6AM39-DxL és un mòdul de transceptor òptic de 10 Gb / s molt compacte per a aplicacions de comunicació òptica en sèrie a 10Gb / s. El ZD6AM39-DxL converteix una transmissió de dades elèctriques en sèrie de 10 Gb / s a una senyal de sortida òptica de 10 Gb / s i un senyal d'entrada òptica de 10 Gb / s a xarxes de dades elèctriques en sèrie de 10 Gb / s. La interfície elèctrica d'alta velocitat de 10 Gb / s compleix plenament amb l'especificació XFI i permet que el seguiment PCB de FR4 sigui de fins a 200 mm.

 

Característiques del producte:
Suporta velocitats de bits de 9.95Gb / s ~ 11.3Gb / s
Unitat de transceptor independent
Transmissor de díode làser 850nm sense coure i receptor fotodiodes PIN
Conegueu completament a XFP MSA
Monitoratge de diagnòstic digital
Enganxable en calent
Recinte metàl·lic per a un EMI més baix
Receptacle DP Duplex
Interfície mecànica XFP amb tancament de la resclosa per facilitar la seva eliminació
Nivell lògic LVTTL Tx_Disable i funcions Rx_LOS
Qualificat per satisfer les pràctiques de fiabilitat de Bellcore
Només subministrament d'energia de 3.3V
Xouf de XFI
Consum d'energia inferior a 1,5W
Enllaços de 300 m amb OM3 MMF
Compleix la directiva RoHS (2002/95 / CE)


Aplicacions del producte:
10GBASE-SR / SW 10G Ethernet
1200-Mx-SN-I Canal de fibra 10G

Hot Tags: 10G XFP 300m MM LC, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, de baix preu

Investigació

Productes relacionats