Categoria de producte

Contacti amb nosaltres

Shaoxing ZKTel Equipment Co, Ltd

Adreça: la intersecció de la carretera Sanjiang i Paozhong Road, Zona Industrial de Paojiang, prov. de ciutat de Shaoxing, Zhejiang, Xina 312071

Tel.: + 86-575-88035326

Mòbil: +8613626888520

Fax: + 86-575-88039030

Correu electrònic:sales@zktel.com.cn

1.25G BiDi 10km SFP

1.25G BiDi 10km SFP

Transmissor SFP de 1.25G BiDi 10km

Xateja ara

Detalls del producte

1.25Gbps BiDi 10km SFP

General

Els productes són compatibles amb l'Acord amb múltiples fonts (MSF) Small-Form Factor Plugable (SFP) i SFF-8472. Les funcions de monitoratge de diagnòstic digital tal com es descriu a la SFF-8472 es proporcionen a través d'una interfície sèrie I2C. El diagrama del bloc de transceptor es mostra a continuació de la figura 1.

image.png

El mòdul proporciona informació de diagnòstic digital sobre les seves condicions i estat de funcionament, incloent-hi

potència transmissora, biaix làser, potència òptica d'entrada del receptor, temperatura del mòdul i tensió d'alimentació.

Les dades de calibratge i llindar d'alarma / advertència s'escriuen i emmagatzemen en la memòria interna (EEPROM). El

El mapa de memòria és compatible amb SFF-8472, tal com es mostra a la figura 2. Les dades de diagnòstic són valors de A / D en brut i s'han de convertir a unitats del món real utilitzant constants de calibratge emmagatzemades a les ubicacions EEPROM 56-95 a A2h.

image.png

Característiques del producte:

Transmissor de mode únic BiDi SC o LC SFP

Compleix amb SFP MSA i SFF-8472 amb receptacle LC

1310nm FP Làser per transmissor i 1550nm PIN + TIA per receptor

Làser DFB 1550nm per transmissor i PIN + TIA 1310nm per receptor

Enganxable en calent

Subministrament d'alimentació senzilla +3.3

Compleix amb Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE

Taxa de dades típica de 1.25Gbps

Alcance màxim 10 km

Compliment de RoHS-6


Hot Tags: 1.25G BiDi 10km SFP, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, de baix preu

Investigació

Productes relacionats